Witajcie 🙂

Jesteśmy rodzinką kochającą spędzać wspólnie czas. Świat przemierzamy głównie terenowym samochodem 4X4, który jest naszym domem na czas podroży. „Home is where you park it” idealnie wpisuje sie w styl naszego podróżowania.

Lubimy kolory, zwierzeta, zapachy i zdrowe jedzenie. Fascynują nas ludzie oraz inne kultury, co z przyjemnościa uwieczniamy na fotografiach. Nasz lifestyle jest sposobem na nieustanne odkrywanie życia. Wpajamy naszym dzieciom, do ich małych główek, że zawsze trzeba dążyć do spełniania marzeń. Jesteśmy hipisami we współczesnym świecie, staramy się jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi dając im siebie.

Na co dzień Ja fotografuję www.zamecka-jedrak.com  i ogarniam ten cały dziecięcy świat. Michał fotografuje www.jedrak.com  i przystosowuje samochody terenowe do podróży małych i dużych. Nigdy nie wciągnęliśmy się w korporacyjny wir, staramy się wypracować swoją własną receptę na szczęście. Los sie do nas uśmiechnął i po raz drugi wylosowalismy zielona kartę (green card) do USA. Wierzymy, że w życiu nic się nie dzieje bez przyczyny,  przyjmujemy wyzwanie i jedziemy w nieznane.
Kochamy freedom…


ONA

Aneta…Niespokojna dusza, matka, partnerka, fotograf, house manager, szamanko-zielarka…człowiek orkiestra. Kocha ludzi, kocha życie, żyje poza schematami. Fanatyczka zdrowego jedzenia, zbierania dobrodziejstw natury i ajurwedy.  Bohaterka w powieści swojego życia.

Ukończone studia na wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczego. Posiada również ukończone studia podyplomowe na Wydziale Medycznym GWSH na kierunku „Ajurweda-holistyczna koncepcja zdrowia”.

„Marzenia są po to aby je realizować”

 Podróż z dziećmi
ON

Michał…Dowódca pokładowy, partner, ojciec, facet z głową pełną zwariowanych  pomysłów i rozwiązań. Romantyk kochający wyzwania, dusza artystyczna. Wiele lat mieszkający w Ameryce Południowej. Na co dzień prowadzi wykłady i kursy z budowy i przebudowy camperów oraz  podróży.
Ukończone studia na wydziale Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
 

FILIP & FRANK  

Indywidualiści, boso stąpający po ziemi. Braciszkowie. Dużą cześć życia spędzili w samochodzie terenowym jadąc w nieznane. Nasza Miłość

wspomienia, maluszki 🙂