My


Jesteśmy rodzinką 2+2 kochającą spędzać wspólnie czas. Świat przemierzamy jak tylko się da naszym terenowym samochodem, który jest naszym domem na czas podroży. Lubimy kolory, zapachy i zdrowe jedzenie. Wpajamy naszym dzieciom do ich małych główek, że zawsze trzeba dążyć do  spełniania marzeń. Jesteśmy jak hipisi we współczesnym świecie, staramy się jak najwięcej czasu spędzać w drodze. Na co dzień A (czyli ja 😉 fotografujęwww.zamecka-jedrak.com i ogarniam ten cały dziecięcy świat, M fotografuje www.jedrak.com  i przystosowuje samochody terenowe do podróży małych i dużych. Nigdy nie wciągnęliśmy się w korporacyjny wir, staramy się wypracować swój własny świat i odnaleźć w nim siebie.
Kochamy freedom…


ONA

A…Niespokojna dusza, matka, partnerka, fotograf, kura domowa…człowiek orkiestra. Kocha ludzi, kocha życie, żyje poza schematami. Fanatyczka zdrowego jedzenia. Bohaterka  w powieści swojego życia.

„Marzenia są po to aby je realizować”
Podróż z dziećmi
ON

M…Dowódca pokładowy, partner, ojciec, facet z głową pełną zwariowanych  pomysłów i rozwiązań. Romantyk kochający wyzwania, dusza artystyczna. Wiele lat mieszkający w Ameryce Południowej.
Podróże 4x4
FILIP & FRANK  

Indywidualiści, boso stąpający po ziemi. Braciszkowie absolutni. Dużą cześć życia spędzili w samochodzie terenowym jadąc w nieznane..Moja Miłość

Podróże Grecja