Dlaczego nasz hotel ma tyle gwiazdek?


Rześka bryza o poranku, joga na plaży, pierwsze promienie słońca….

Nasz hotel tworzymy sobie sami, a gwiazd mamy niezliczoną ilość. Każdego wieczoru uśmiechają się do nas radośnie mrugając.To jest to co lubimy: natura, spokój i bycie ze sobą. Jak tylko mamy taką możliwość, śpimy w miejscach dzikich i odludnych. Niejednokrotnie na plaży jesteśmy sami i dziwnym trafem przestajemy korzystać z zegarka oddając się naturalnym prawom natury. Chodzimy spać po zmroku i wstajemy jak świta. Organizm się przestawia automatycznie. Później tęsknimy do tych momentów miesiącami kiedy otwierasz „drzwi” namiotu i wita cię szum morza i zapach ziół..coś pięknego. Kiedy jesteś z daleka od cywilizacji zaczynasz być spójny z naturą, żyć jej rytmem.  To jest niesamowite.. dopiero wtedy zaczynasz dostrzegać jak wiele świat, przyroda ma ci do zaoferowania.

 

Wyjazdy do Albanii, Himare

Gwiazdy, Albania 4x4

Aparat był na statywie i to co widać pokazuje ruch obrotowy ziemi. Był to mały eksperyment dla Filipa, którego bardzo interesuje przestrzeń kosmiczna. Jak widać nasze wyjazdy  również mają w sobie elementy dydaktyczne :-)

Poranek w namiocie

Poranki, wspólny czas. Przestrzeń może i mała ale dzieci szczęśliwe. Namiot dachowy sprawdza się wyśmienicie.

Namiot dachowy Land Cruiser 4x4

Land Cruiser Albania wyjazdy

Albańska plaża i nasz dom na kółkach. Jak widać, nie trzeba mieć wypasionego namiotu dachowego żeby jechać przed siebie i się wygodnie przespać. Ale za to trzeba mieć przy sobie kogoś kto ma głowę sprawną technicznie 😉

Komentarze

komentarze